- 15%

Phyto – Novathrix Locion kundër rënies së flokëve

3,315 Lekë

(Novathrix Energizing Hair Lotion)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ky locion energjizues jo i yndyrshëm rivendos menjëherë fortësinë dhe energjinë flokëve tuaj. Përbërësit e tij të shkëlqyer sigurojnë një rritje të flokëve më të plotë dhe të rigjeneruar, gjithashtu rikthejnë volum dhe trashësi në fijen e flokut pa i ngjitur apo ngjeshur.

Përbërësit kryesorë

 • Qeliza staminale Globularia: mbrojnë folikulin nga stresi oksidativ i cili ul cilësinë e funksionimit të tij.
 • Ekstrakt Tulipani: rikrijon një ambjent të shëndetshëm për flokun e ri që do dalë.
 • Hidrolizat Lupini: rrit mikro-qarkullimin e gjakut në skalp.
 • Ekstrakt Bishtkali: ngushton strukturën dermale duke siguruar një bazë të shëndetshme për flokun që po del dhe ngulit qelizat e skalpit për stilim më të thjeshtë dhe më pak këputje të flokëve.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 6 spraj në ditë në skalp të lagur ose të thatë. Masazhojeni butësisht që të përthithet produkti. Përfundoni aplikimin me 2-3 spraj në gjatësi. Pa shplarje.

Firma

Phyto

Forma

Flakon

Mosha

Të gjithë

Sasia

150ml

Aqua / Water / Eau. Alcohol Denat .. Glycerin. Lecithin. Polyglyceryl-10 Laurate. Globularia Cordifolia Callus Culture Extract. Hydrolyzed Lupine Protein. Perfume / Fragrance. Citric Acid. Equisetum Arvense Extract. Tocopherol. Maltodextrin. Glycine Soja (Soybean) Oil. Phenoxyethanol. Potassium Sorbate. Tulipa Gesneriana Flower Extract. Ethylhexylglycerin. Linalool. Limonene. 1468a.

Plant & Natural Or Botanical & Natural Origin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Novathrix Locion kundër rënies së flokëve”

LART