- 15%

Phyto – Huile Supreme, vaj për flokë të thatë dhe me onde

3,595.50 Lekë

Vaj ideal në flokë të thatë dhe me onde, të shpeshtë dhe rebelë.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Karkateristikat e produktit:

Trajtim i pasur disiplinues i flokëve ultra të thatë. HUILE SUPREME është kaq i çmuar dhe natyral… Me një përqendrim 99% të aktivëve me origjinë natyrale për të ushqyer në thellësi dhe disiplinuar flokët e dendur dhe rebelë. HUILE SUPREME ka joshur 82% të grave të intervistuara. Krespat e flokut eliminohen, stilimi ridizenjohet. Floku i rigjeneruar dhe i mbrojtur rigjen menjëherë butësi dhe shkëlqim.

Indikimet:

Flokë të thatë, të shpeshtë dhe rebelë.

Formulimi:

Në qendër të formulës, vajra vegjetalë autentikë të përzgjedhur për vetitë biomimetike me filmin hidrolipidik të fibrës së flokut. Vaj makadamia,skualen vegjetal,vaj roucou… PA SILIKON. AROMË 100% NATYRALE.

Mënyra e përdorimit:

Pas shampos, në flokë të lagur dhe të tharë mirë. Spruconi një sasi të vogël të produktit në dorë dhe aplikojeni në gjatësinë dhe në majat e flokut. Më pas krihni flokun dhe procedoni me stilimin e zakonshëm. PA SHPËLARJE

Këshilla për përdorim:

Këshilla Phyto: Ideal në flokë të thatë dhe me onde.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

100ml

Coco-Caprylate, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Isopropyl Myristate, Alcohol Denat, Squalane, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Fragrance, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Lipids, Bixa Orellana Seed Extract, Hypericum Perforatum Flower Extract, Salix Alba (Willow) Leaf Extract, Althaea Officinalis Root Extract, Arctium Lappa Root Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Huile Supreme, vaj për flokë të thatë dhe me onde”

LART