- 10%

Phyto – Huile D’Ales, vaj për shkëlqim dhe hidratim të lartë

2,412 Lekë 2,680 Lekë

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Karkateristikat e produktit:

Vaj për shkëlqim dhe hidratim të lartë. Një eliksir vajrash esencialë për flokë të thatë. U sjell flokëve shkëlqim të pakrahasueshëm dhe sublimon ngjyrën e tyre.

Indikimet:

I indikuar për skalp të thatë dhe të ndjeshëm për një komfort optimal. Mbron lëkurën e skalpit gjatë kolorimit të flokut.

Formulimi:

Falë formulës unike, i tretshëm në ujë, HUILE D’ALÈS eliminohet lehtësisht në kontakt me ujin dhe u jep shkëlqim menjëherë flokëve pa jetë. I këshilluar përpara çdo lyerje, dekolorimi apo permanenti, HUILE D’ALÈS siguron me efikasitet mbrojtjen e fibrës së flokut dhe të skalpit. HUILE D’ALÈS është një produkt origjinal i vajit të ricinit dhe vajrash esencialë të formuluar për të hidratuar, lëmuar dhe për t’iu rikthyer shkëlqimin flokëve të thatë.

Mënyra e përdorimit:

Thyeni ampulën me anë të thyerësit përkatës dhe hidhni të gjithë përmbajtjen e flakonit në difuzor. Më pas sprucojeni nga majat në rrënjë. Lëreni të veprojë për 15-30minuta. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

5

Calendula Officinalis Flower Extract, Peg-35 Castor Oil (Dérivé D’huile De Ricin), Water / Aqua (Constitutive Des Matières Premières), Sodium Lauroyl Oat Amino Acids (Dérivé D’acides Aminés D’avoine), Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein (Dérivé D’acides Aminés De Blé), Salvia Officinalis (Sage) Oil (Sauge), Citrus Limon (Lemon) Peel Oil (Citron), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil (Romarin), Juniperus Communis Fruit Oil (Baie De Genièvre), Zea Mays (Corn) Oil (Huile De Germe De Maïs), Vinegar / Acetum, Limonene, Linalool, Beta-Carotene, Tocopherol, Phenoxyethanol, Sodium Bisulfite, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone. Botanical & Natural Origin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Huile D’Ales, vaj për shkëlqim dhe hidratim të lartë”

LART

×