- 15%

Phyto Garda – Sanagol xhel balsamik

722.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Phyto Garda – Sanagol

Xheli balsamik i përshtatshëm për të gjithë familjen ofron një veprim zbutës dhe qetësues falë efektit të vajrave esenciale të eukaliptit, pishës së Skocisë, dhe trumzës së bardhë që sigurojnë mirëqenie të menjëhershme, veçanërisht në mbrëmje para se të shtriheni për të fjetur.

 • Ndjenjë mirëqenie para se të shkoni në shtrat
 • Ideal për freskimin e traktit respirator
 • Ka një veprim aromatik dhe freskues

Udhëzime mbi përdorimin

Në rastin më të mirë aplikohet në kraharor, duke bërë masazh derisa të absorbohet plotësisht.
Tek fëmijët rekomandohet përhapja e produktit nën shputën e këmbës me një masazh të butë për një efekt freskues të shpejtë.

Firma

Phyto Garda

Mosha

Të gjithë

Forma

Kavanoz

Sasia

50ml

aqua, peg-40 hydrogenated castor oil, glycerin, eucalyptus globulus leaf oil, pinus sylvestris twig leaf oil, thymus vulgaris oil, carbomer, cupressus sempervirens leaf oil, phenoxyethanol, limonene, sodium hydroxide, ethylhexylglycerin, disodium edta, linalool, sodium sulfate, CI 19140, CI 42090.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto Garda – Sanagol xhel balsamik”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART