- 15%

Phyto Garda – Sanagol Spray Oral Balsamik

Original price was: 780 Lekë.Current price is: 663 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Phyto Garda – Sanagol Spray Oral Balsamik

Phyto Garda Sanagol Spray Forte Balsamik është një spray që promovon mirëqenien e fytit, si dhe të rrugëve të sipërme të frymëmarrjes.

Suplementi Phyto Garda Sanagol Spray oral indikohet në rast të acarimit të rëndë të mukozës orofaringeale.

Ky Spray oral është një shtesë ushqimore e bazuar tek propolis me ekstrakte të bimëve balsamike, ekstrakte të kalendulës dhe rrushit. Ai përbëhet nga:

 • Erisimo dhe kalendula të cilat kanë një veprim zbutës dhe qetësues, favorizojnë funksionalitetin e mukozës orofaringeale dhe tonin e zërit.
 • Erisimo gjithashtu promovon funksionalitetin e traktit të sipërm respirator;
 • Trumza, e cila nxit rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale.

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni para përdorimit. Rekomandohet 1 spërkatje, 3-4 herë në ditë.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni larg fëmijëve nën tre vjeç.

Ruajeni produktin në një vend të freskët dhe të thatë larg nga drita dhe burimet e drejtpërdrejta të nxehtësisë.

Firma

Phyto Garda

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

20ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto Garda – Sanagol Spray Oral Balsamik”

Water, ethyl alcohol, honey, Propolis: Erisimo (Sisymbrium officinale L. Scop., Flowering tops e.g. hydroalcoholic 9% and dewaxed Propolis e.g. dry tit. 6% total polyphenols), Calendula (Calendula officinalis L.) flower heads 9% ex. hydroalcoholic, Black Currant Macerate (ethyl alcohol, glycerol, water, Ribes nigrum L. buds 140 mg / ml), essential oils of Thyme (Thymus vulgaris L.) and Mint (Mentha x piperita L.). Gluten free.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART