- 15%

Phyto Garda – Sanagol, spraj oral për fëmijë

663 Lekë

Përshkrimi i Produktit

 • Spraj praktik
 • Pa alkool
 • Pa gluten

Indikacionet:

Shtesë ushqimore bazuar në PropolORO® me mjaltë dhe ekstrakte të kalendulës dhe trumzës. Erisimo dhe Calendula kanë një veprim zbutës dhe qetësues, duke favorizuar funksionimin e mukozës orofaringeale dhe tonin e zërit. Erisimo gjithashtu promovon funksionalitetin e traktit të sipërm respirator. Trumza është e dobishme për mirëqenien e fytit dhe promovon rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale. Shija e saj veçanërisht e këndshme e luleshtrydhes e bën atë të këndshëm për fëmijët.

Përbërësit aktivë

PropolORO® (ekstrakt Propolisi 6% e titulluar në flavonoide dhe ekstrakt i luleve të Erisimo Sisymbrium officinale Scop.), Ekstrakte të luleve të Calendula (Calendula officinalis L.), të Trumzës (Thymus vulgaris L.), mjaltë.

Udhëzime mbi përdorimin

1 spraj në fyt, 3-4 herë në ditë.

Firma

Phyto Garda

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon

Sasia

20ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto Garda – Sanagol, spraj oral për fëmijë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART