- 15%

Phyto Garda – Sanagol Muco Tuss Junior Shurup

Original price was: 1,100 Lekë.Current price is: 935 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Phyto Garda Sanagol Muco Tuss Junior shurup

Rekomandohet për zbutjen dhe qetësimin e irritimit të rrugëve të sipërme të frymëmarrjes.Erisimus, Drosera dhe Grindelia kanë një veprim zbutës dhe qetësues në funksionalitetin e mukozës orofaringeale dhe në tonin e zërit. Për më tepër, Drosera është e dobishme për promovimin e rrjedhshmërisë së sekrecioneve bronkiale, ndërsa Grindelia dhe Erisimus promovojnë funksionalitetin e traktit të sipërm respirator.

Perberesit aktiv :
Erisimo
Propolis
Echinacine
Mjaltë

*Pa gluten  *Me shije luleshtrydhe

Udhëzime mbi përdorimin

1 lugë 5 ml, 3-4 herë në ditë.Mund te merret dhe e holluar në pak ujë ose lëng frutash

Firma

Phyto Garda

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon

Sasia

150ml

Purified water, flower honey 38%, maize maltodextrin, PropolORO®: Propolis es tit. at 6% min. in polyphenols tot. and Erisimo (Sisymbrium officinale (L.) Scop.) flowered aerial parts eg; Sundew (Drosera rotundifolia L.) flowering aerial parts eg; Echinacea (Echinacea angustifolia DC.) Root es tit. 0.6% in echinacoside; Grindelia (Grindelia robusta Nutt.) Aerial parts with flowers eg; flavorings; Altea (Althaea officinalis L.) root eg; preservative: potassium sorbate; thickener: xanthan gum; acidity regulator: citric acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto Garda – Sanagol Muco Tuss Junior Shurup”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART