- 15%

Phyto Garda – Sanagol Compositum Nasal Spray

807.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Solucion hipertonik me acid hialuronik, ekstrakt Eufrasia,Propolis, Echinaceae dhe vaj esencial Eukalipti. Mundeson hollimin e sekrecioineve te teperta dhe hapjen e rrugeve nazale. Ka nje veprim zhbllokues dhe ndihmon ne rivendosjen e gjendjes optimale te mukozes se hundes, duke e bere frymemarrjen me te lehte. Mund te jete shume i pershtatshem ne rast te simptomave te alergjise dhe/ose infeksion te rrugeve te siperme te frymemarrjes.

Perdorimi:
Perdoreni 1-2 spray ne secilen ane te hundes 2-3 here ne dite

Firma

Phyto Garda

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto Garda – Sanagol Compositum Nasal Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART