- 15%

Phyto Garda – Lumaxin shurup për kollë të thatë dhe me sekrecione

(2 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,275 Lekë.

Për trajtimin e kollës , si të thate dhe me sekrecione, për të rriturit dhe fëmijët që nga mosha 1 vjeç.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Shurup për të rritur dhe fëmijë

Me bazë mjalti dhe ekstrakt të mukozës së kërmillit.

Mbron mukozën, qetëson irritimin duke favorizuar eleminimin e sekrecioneve nëpërmjet mekanizmit të veprimit: efekt barrierë, efekt rregullues të mukozës, veprim lubrifikues.

 • Për të rritur dhe fëmijë (nga 1 vjeç)
 • Shije fruta pylli
 • Pa gluten
 • Pa laktozë

Lumaxin përmban Altheae officinalis, Drosera rotundifolia, Edera dhe ekstrakt të mukusit të kërmillit. Këto përbërës formojnë një film mbrojtës me “efekt barrierë” duke qetësuar kollën dhe mbrojtur rrugët e frymëmarrjes; është specfikisht e formuluar për të hidratuar mukozën dhe mukusin duke favorizuar nxjerrjen e sekrecioneve të tepërta. Indikohet për trajtimin e kollës , si të thate dhe me sekrecione, për të rriturit dhe fëmijët që nga mosha 1 vjeç.

Udhëzime mbi përdorimin

Fëmijë 1 – 6 vjeç: 5 ml dy herë në ditë.
Fëmijë 6-12 vjeç: 10 ml dy herë në ditë.
Mbi 12 vjeç dhe të rritur: 15 ml dy deri në katër herë në ditë
Firma

Phyto Garda

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 4.33
  vlerësime
 • 5 Yje
  33%
  4 Yje
  33%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Phyto Garda – Lumaxin shurup për kollë të thatë dhe me sekrecione
 • Arba C. (blerës i verifikuar)

  Efektiv dhe me perberes natyrale.

 • Arben H. (blerës i verifikuar)

  Produkt cilesor dhe eficent.
  Shija eshte pak si teper e embel.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART