- 15%

Phyto Garda – Fermentix Adulti

Original price was: 1,560 Lekë.Current price is: 1,326 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Phyto Garda – Fermentix Adult

Fermentix është një suplement i lëngshëm me shije qershie të zezë që përmban probiotikë, fibra prebiotike dhe vitamina B. Fibrat probiotike dhe prebiotike ndihmojnë në balancimin e florës bakteriale të zorrëve, përmirësojnë tretjen dhe rregullojnë lëvizshmërinë gastrointestinale. Vitaminat B luajnë një rol thelbësor në metabolizëm.

Pa gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merret 1 flakon 1-2 herë në ditë, ndërmjet ose pas vakteve. Merreni të paholluar ose të holluar në pije të ftohta ose të nxehta.
Tundeni mirë përpara përdorimit.

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë, larg dritës dhe nxehtësisë. (Përmban fermente, të ndjeshme ndaj dritës).

Firma

Phyto Garda

Forma

Flakonçina

Sasia

12

water, fructose, arabinogalactan, tyndallized Lactobacillus acidophilus HA122*; acidifier: citric acid, flavour, preservatives: potassium sorbate, sodium benzoate; tyndallized Lactobacillus casei HA108*; niacin (vitamin B3), vitamin B2 (riboflavin 5’-sodium), vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride), vitamin B1 (thiamine hydrochloride), vitamin B12 (cyanocobalamin).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto Garda – Fermentix Adulti”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART