Phyto Garda – Emoven Fresh Gel

1,200 Lekë

Phyto Garda – Emoven Fresh Gel
Xhel freskues dhe qetësues për duart dh këmbët.

Përshkrimi i Produktit

Phyto Garda – Emoven Fresh Gel

Phyto Garda Emoven Fresh Gel është një xhel me një strukturë të freskët që përthithet shpejt dhe aplikohet lehtësisht në këmbë, kyçe dhe krahë.

Formulimi i tij i bazuar në ekstraktet e Hamamelis, gështenjës së egër, Centella asiatica, Rusco dhe mentes i jep lehtësim të shpejtë këmbëve, kyçeve dhe krahëve.

Përbërja e ekuilibruar me gështenjën e egër, në veçanti, favorizon veprimin zbutës të lëkurës.

Mentja jep një efekt të këndshëm freskues që integron veprimin e dobishëm të masazhit.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni produktin dy herë në ditë (mëngjes dhe mbrëmje).

Efekti ftohës mund të rritet duke e mbajtur produktin në frigorifer.

Përhapeni xhelin me lëvizje të lehta rrotulluese për të favorizuar përthithjen e tij të plotë, duke e masazhuar nga poshtë lart, mundësisht me të dyja duart.

I përshtatshëm për këmbë dhe krahë.

Firma

Phyto Garda

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

125ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto Garda – Emoven Fresh Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART