- 15%

Phyto Garda – C Total 1000

765 Lekë

Vitaminë C eferveshente

In stock

Përshkrimi i Produktit

C Total 1000 – Vitaminë C eferveshente 1000mg

C TOTAL 1000 është një shtesë ushqimore me Vitaminë C për funksionimin normal të sistemit imunitar. Kontriubon në zvogëlimin e lodhjes dhe ruajtjen e një metabolizmi normal energjitik. Vitamina C gjithashtu kontribuon në formimin e kolagjenit, i cili është thelbësor për funksionimin normal të enëve të gjakut, kockave, kërcit, lëkurës, dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merrni 1 tabletë në ditë të tretur në një gotë me ujë (200 ml).

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni larg fëmijëve të moshës nën 3 vjeç.

Shtesat ushqimore nuk zëvendësojnë një dietë të larmishme, të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë dhe larg rrezeve të diellit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Phyto Garda

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta Eferveshente

Sasia

20

ocidifier; citric acid, L-ascorbic acid (vitamin C); acidity regulator: sodium hy- drogen carbonate; bulking agent: sorbitol, fla- Vourings; beetroot powder; sweetener: steviol glycosides, colouring: riboflavin-5’phosphate

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto Garda – C Total 1000”

LART