- 25%

Phyto – Box Phytokeratine Extreme Trio

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 4,370 Lekë.Current price is: 3,277.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Seti Phytokératine Extrême ofron një përkujdesje të trefishtë për flokë të dëmtuar dhe shumë të thatë. E bazuar në keratinë bimore riparuese, gjalpë ushqyes Sapote dhe vaj Baobab, ato rivendosin dhe ushqejnë flokët në thellësi.

Përmban

 • Phyto Phytokératine Extrême Cream (100ml): përkujdesje që mbron dhe disiplinon flokët e thate dhe të dëmtuara. I përdorur në mënyrë të rregullt, i lë flokët të riparuar, të bute dhe lehtësisht të krehshëm. Flokët ushqehen në thellësi.
 • Phyto Phytokératine Extrême Shampoo (50ml): përkujdesje që sjell butësi dhe shkëlqim tek flokët e dëmtuar. Baza pastruese me origjinë bimore, pa sulfate, pastron floket butësisht.
 • Phyto Phytokératine Extrême Maskë (50ml): përkujdesje për riparim ekstrem. Fomrula vajore ofron ushqyerje të thellë të flokëve dhe shkëlqim.
Firma

Phyto

Forma

Flakon

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Phyto – Box Phytokeratine Extreme Trio
 • Iva X. (blerës i verifikuar)

  Set me nje cmim mjaft te leverdishem. Kremi dhe maska jane faktastike per floke te demtuar e te brishte.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART