- 15%

Phyto – Anti-Frizz Shampoo

1,547 Lekë

In stock

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Phyto – Anti- Frizz Shampoo

Shampoja kundër flokëve të parregullt është krijuar posaçërisht për të ndihmuar në bindjen e flokëve, i mbron ato nga lagështia dhe i bën më të lehta për tu modeluar.Formula e saj përmban :

 • Vaj Kukui – i cili depërton në zemër të fibrave të flokëve për të sjellë butësi dhe shkëlqim.
 • Proteinat e quinoa – të cilat ndihmojnë në riparimin e fibrave të flokëve dhe forcojnë shkëlqimin dhe elasticitetin e tyre.
 • Rrënjë Marshmallow- që ofron një efekt zbutës për flokë të ushqyer dhe të mbrojtur.
 • Vaji i kokosit – i cili forcon flokët duke mbrojtur nga agresionet e jashtme.

Mbron nga lagështia dhe i bën flokët të zhdërvjellët, të butë dhe të lehtë për tu krehur.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në skalpin e lagur, masazhojeni dhe më pas shpëlajeni. Një shampo e 2 e rrit efektivitetin.Formula është e përqendruar kështu që një sasi e vogël është e mjaftueshme.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

aqua / water / eau. cocamidopropyl betaine. peg-6 caprylic / capric glycerides. sodium methyl cocoyl taurate. decyl glucoside. ceteareth-60 myristyl glycol. peg-40 hydrogenated castor oil. peg-4 rapeseedamide. sodium chloride. phenoxyethanol. perfume / fragrance. coconut acid. sodium benzoate. aleurites moluccana (moluccanus) seed oil. glycerin. citric acid. hydrolyzed quinoa. althaea officinalis root extract. cetrimonium chloride. hydroxypropylgluconamide. hydroxypropylammonium gluconate. sodium phytate. leuconostoc / radish root ferment filtrate. tartaric acid. ascorbyl palmitate. tocopherol. potassium sorbate. 1581a. plant & natural origin / botanical & natural origin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – Anti-Frizz Shampoo”

LART

×