- 10%

Phyto – 7, Krem dite për flokë të thatë

1,908 Lekë 2,120 Lekë

In stock

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Karkateristikat e produktit:

Krem dite për flokë të thatë me 7 bimë. Përdoret në doza të vogla në flokë të lagur ose të tharë, pa shpëlarje. Krem i vërtetë dite. Formula e pasur dhe jo e yndyrshme e PHYTO 7 ruan përqindjen e hidratimit optimal për flokun, pa e rënduar. Të mbrojtur, flokët bëhen dukshëm më të butë dhe brilantë.

Indikimet:

Për flokë të thatë

Formulimi:

PHYTO 7 është një trajtim i përbërë nga 7 bimë të seleksionuara për vetitë e tyre hidratuese dhe rigjeneruese.

Mënyra e përdorimit:

Pas shampos, në flokë të tamponuar apo në flokë të tharë, përhapni një sasi të vogël të kremit. Aplikojeni në të gjithë flokët duke i dhënë rëndësi majave. Proçedoni me krehjen.

Këshilla për përdorim:

Për një efekt brilant, përziejeni kremin me një pikë serumi PHYTOLISSE.

Firma

Phyto

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Phyto – 7, Krem dite për flokë të thatë”

Althaea Officinalis Extract (Mucilage Végétal), Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Lecithin (Soja), Arctium Majus Root Extract, Rosmarinus Officinalis (Roseary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Salix Alba (Willow) Leaf Extract, Sodium Dehydroacetate, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Parabens (Butyl, Ethyl).

LART

×