- 15%

Physalis – Vitamine D3 Forte

Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,700 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Vitamine D3 Forte

Vitamina D3 kontribuon në ruajtjen e kockave dhe dhëmbëve të fortë dhe në funksionimin normal të sistemit imunitar. Prodhimi ynë i vitaminës D3 nëpërmjet ekspozimit ndaj rrezatimit UV mund të reduktohet shumë për shkak të rrethanave të caktuara ose në muajt e  dimrit. Prandaj, plotësimi me vitaminë D3 është zakonisht shumë i përshtatshëm, për fëmijët (nga 3 vjeç) deri tek të moshuarit, si dhe për gratë shtatzëna dhe gratë në menopauzë.

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit dhe fëmijët mbi 3 vjeç: 1 kapsulë në ditë. Të merret me ushqimin dhe me pak ujë.

Firma

Physalis

Mosha

3+

Forma

Kapsula

Sasia

100

Përbërja për 1 kapsulë
Vitamina D3 (500%*)25 µg


Ingredients: sunflower oil ( Helianthus annuus ), fish gelatin, gelling agent: glycerol, vitamin D3.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Physalis – Vitamine D3 Forte”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART