- 15%

Physalis – Royal Jelly forte

4,250 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Peltja Mbretërore (Royal jelly) sekretohet nga bletët ekskluzivisht për bletën mbretëreshë. Vlerat e larta ushqyese kontribuojnë në rritjen e shpejtë dhe në jetëgjatësinë e mbretëreshave. Physalis Royal Jelly forte bio (me verë të bardhë dhe mjaltë organik akacia) përmban një dozë të lartë të peltes mbretërore të freskët (1000 mg për 10 ml). Eshtë përzgjedhur me kujdes për të garantuar kualitetin më të lartë.

Mbajeni larg fëmijëve. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet nuk duhet të konsiderohen si një zëvendësim i një diete të balancuar dhe një jetese të shëndetshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni vetëm ose të holluar në ujë/lëng frutash në mëngjes dhe në drekë me ushqim. Në 50 ditë kurë (10ml në ditë, që i korrespondon 1gr pelte mbretërore) ose 25 ditë (20ml në ditë, që i korrespondon 2gr pelte mbretërore).

Firma

Physalis

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Physalis – Royal Jelly forte”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART