- 15%

Physalis – IQ Balance

3,060 Lekë

Përshkrimi i Produktit

IQ Balance

Ne kërkojmë shumë nga përqendrimi dhe kujtesa jonë gjatë periudhave më të ngarkuara. Physalis IQ Balance përmban dy bimë tradicionale Ayurvedike, bacopa (Brahmi) dhe ginseng indian (KSM-66 Ashwagandha®), të cilat ndihmojnë për të sjellë qetësi në situata stresi.

Ashtu si Ginkgo biloba dhe zinku, Bacopa (Bacognize®) mbështet kujtesën dhe përqendrimin. Ashwagandha dhe maca përmirësojnë performancën mendore dhe qëndrueshmërinë. Vitaminat B të shtuara ndihmojnë në ruajtjen e një sistemi nervor të shëndetshëm, ndërsa vitamina C dhe magnezi ndihmojnë në uljen e lodhjes. Përmban lemon balm (Bluenesse®) që kontribuon në ekuilibrin mendor dhe funksionet e mira njohëse.

 • Mbështet kujtesën dhe përqendrimin
 • Rrit performancën fizike dhe mendore
 • Ndihmon në uljen e lodhjes

Udhëzime mbi përdorimin

Një tabletë dy herë në ditë. Të merret në kohën e vaktit me pak ujë.

Mos e përdorni gjatë shtatzënisë dhe periudhave të ushqyerjes me gji.

Ruani në një vend të freskët (maksimum 25°C), të thatë dhe të errët.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Physalis

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30 Tableta

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Physalis – IQ Balance”

Ingredients: magnesium glycerophosphate, bacopa extract (12.8%), ashwagandha extract (12.8%), lemon balm extract (12.8%), maca extract (10.7%), bulking agent: microcrystalline cellulose, vitamin C, ginkgo bilobo extract (3.8%), glazing agent: fatty acids, bamboo powder (Bambusa arundinacea), zinc bisglycinate, gelling agent: hydroxypropyl methylcellulose, vitamin B3, vitamin B5, sodium riboflavin-5′-phosphate, vitamin B6, vitamin B1, vitamin B12, emulsifier: glycerol.

Përbërja për 2 tableta
Ginkgo biloba extr. (24% flavone glycosides, 6% terpene lactones)90 mg

Bacopa monnieri extr. (Bacognize®, 12% bacopa glycosides)

300 mg

Withania somnifera extr. bio (KSM-66 Ashwagandha®, >5% withanolides, <0,1% withaferin)300 mgMelissa officinalis extr. (Bluenesse®, ≥ 6 % rosmarinic acid (HPLC))

300 mg

Lepidium meyenii extr. (4/1)

250 mg

Zinc (100%*)

10 mg

Magnesium (15%*)

56,25 mg

Vitamin B1 (100%*)

1,1 mg

Vitamin B2 (343%*)

4,8 mg

Vitamin B3 (100%*)

16 mg

Vitamin B5 (100%*)

6 mg

Vitamin B6 (100%*)

1,4 mg

Vitamin B12 (100%*)

25 µg

Vitamin C (100%*)

80 mg

0/5 (0 Reviews)

LART