- 15%

Physalis – Good Mood

Original price was: 3,000 Lekë.Current price is: 2,550 Lekë.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Physalis Good Mood

Keni lodhje mendore? Ndikohen nga ndryshimet sezonale? Jeni të shqetësuar nga shqetësimet profesionale apo familjare? Disa faktorë mund të na bëjnë të kemi një kohë të vështirë.

Physalis Good Mood është një kompleks cilësor me ekstrakte të standardizuara nga kantarioni dhe shafrani. Kantarioni kontribuon në mirëqenien tonë emocionale dhe lehtëson gjumin e shëndetshëm. Substanca aktive nga shafrani promovon një humor pozitiv dhe relaksim të përgjithshëm. Affron® është një ekstrakt i patentuar dhe inovativ që rrjedh nga pistilat e kuqe të krokuseve spanjolle të shafranit, efektet pozitive të të cilit janë vërtetuar nga tre studime klinike.

 • I qëndrueshëm dhe i standardizuar nëpërmjet HPLC në >3.5% Lepticrosalides®, përbërës organoleptik dhe aktiv të shafranit (me safranal dhe (pikro)crocin).
 • I plotësuar me të gjitha cilësitë e dobishme të EPA dhe DHA, dy acide yndyrore thelbësore omega-3 të marra nga vaji i peshkut.

Udhëzime mbi përdorimin

1 deri në 2 kapsula në ditë. Të merret në kohën e vaktit me pak ujë.

Firma

Physalis

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30 Kapsula

Përbërja për 2 kapsula
Fish oil (33% EPA, 22% DHA)

740 mg

Hypericum perforatum extr. (hypericin 0,3% (UV))

230 mg

Crocus sativus extr. (Affron®, ≥3,5% Lepticrosalides®)

28 mg

Ingredients: fish oil (40.9%), fish gelatine, St. John’s wort extract (12.7%), gelling agent: glycerol, thickener: beeswax, stabiliser: soylecithin, sunflower oil (Helianthus annuus), saffron extract (1.5%), colour: yellow iron oxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Physalis – Good Mood”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART