- 15%

Physalis – Glucosamin forte

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,100 Lekë.Current price is: 1,785 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Physalis – Glucosamin forte

Glucosamin forte mbështet formimin normal të kolagjenit për të ruajtur artikulacione të shëndetshme dhe kontribuon në formimin normal të indit lidhor.

Physalis Glucosamin forte përmban elementë të rëndësishëm në formimin e kartilagjeve. Pasi të keni arritur një moshë të caktuar, lëvizshmëria zvogëlohet dhe nyjet tuaja bëhen më pak fleksibël. Vitamina C mbështet formimin normal të kolagjenit që gjithashtu ndihmon në ruajtjen e artikulavioneve të shëndetshëm, ndërsa mangani kontribuon në formimin normal të indit lidhës.

Çdo tabletë përmban 1500 mg glucosamine sulfate, e cila është doza e mjaftueshme e rekomanduar ditore.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Rekomandohet të merret 1 tabletë në ditë, çdo mëngjes menjëherë pas konsumimit të mëngjesit me pak ujë.
 • Mos e përdorni gjatë shtatzënisë dhe periudhave të ushqyerjes me gji.
 • Mos e përdorni kur jeni në një dietë me kalium të ulët.
 • Ruajeni produktin në një vend të freskët (maksimum 25°C), të thatë dhe të errët.
 • Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.
Firma

Physalis

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Physalis – Glucosamin forte
 • Roland D.

  E rekomandoj

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

glucosamine sulphate 2KCl (84.2%), glazing agent: fatty acids, bulking agent: cellulose, gelling agent: hydroxypropyl methylcellulose, colour: calcium carbonate, vitamin C, manganese citrate.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART