- 15%

Physalis – Gewrichten+

Original price was: 2,300 Lekë.Current price is: 1,955 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Physalis – Gewrichten+

Gewrichten+ është një kompleks i cilësisë së lartë me ekstrakte të rrëshirës së pemës së temjanit dhe nga bima e ‘kthetrave të djallit’.

Të dy përbërësit janë të njohur për praninë e përbërësve aktivë që kontribuojnë në fleksibilitetin e artikulacioneve. Ekstrakti i shelgut e mbështet këtë efekt.

Ky suplement është plotësuar me një ekstrakt të rrënjës së kurkumës, i cili gjithashtu kontribuon në fleksibilitetin dhe shëndetin e artikulacioneve.
Kompleksi i patentuar dhe i studiuar intensivisht i kurkuma (Longvida) siguron një përthithje biologjike 95 herë më të mirë se kurkumina e zakonshme.
Vitamina C e shtuar kontribuon në formimin normal të kolagjenit për të mbajtur artikulacione të shëndetshme.

Ky produkt vegan mund të përmbajë gjurmë soje.

Indikacionet:

 • Për fleksibilitetin e kyçeve
 • Kontribuon në fleksibilitetin dhe shëndetin e kyçeve
 • Për ruajtjen e kartilagjeve të shëndetshme të kyçeve

Mos e përdorni gjatë shtatzënisë dhe gjidhënies.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merren 1 deri në 2 tableta në ditë.
Të merret në mëngjes dhe në mbrëmje menjëherë pas ngrënies me pak ujë, ose lëng frutash.

Firma

Physalis

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30 Tableta

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Physalis – Gewrichten+”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART