- 15%

Physalis – Digest+

2,125 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Physalis Digest+

Physalis Digest + përmban ekstrakte cilësore bimore si angjinarja, mente dhe aloe vera (200: 1 ekstrakt xhel) nga gjethet (pa aloinë), të cilat mbështesin tretjen dhe kontribuojnë në rehatinë tuaj pas një ushqimi (të rëndë). Bari i bletës kontribuon në një tranzit më të mirë intenstinal, ndërsa finoku kontribuon në reduktimin e ndjesisë së fryrjes. Me shtimin e një kompleksi enzimash (alfa-amilazë, celulazë, laktazë, lipazë, proteazë) me origjinë ekskluzivisht bimore.

Mënyra jonë e jetesës shpesh shkakton një ndjenjë fryrjeje në stomak.

Digest+: 

 • Ndihmon në ruajtjen e funksionit normal të sistemit tretës
 • Ndihmon tretjen dhe nxit rehatinë e zorrëve
 • Mbështet funksionin e mëlçisë.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një ose dy tableta në ditë. Merreni me ushqimin me pak ujë.

Nuk rekomandohet për fëmijët nën 12 vjeç.

Firma

Physalis

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30 Tableta

Përbërja e 2 tabletave (doza maksimale ditore):
Artichoke (Cynara scolymus extr.), (2-4% cinarin) 500 mg
Foam (Foeniculum vulgare extr.), (1.5% essential oil)250 mg
Melissa officinalis extr. (7-10% rosmarinic acid)200 mg
Mentha piperita extr., (0.1% essential oil)200 mg
Schisandra chinensis extr., (0.5% polyphenols, 0.5% flavonoids) 200 mg
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Physalis – Digest+”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART