- 15%

Physalis – Collagen Pro

Original price was: 4,300 Lekë.Current price is: 3,655 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Physalis – Collagen Pro

Physalis Collagen Pro është një përzierje e tretshme e kolagjenit, vitaminës C dhe acidit hialuronik. Kolagjeni është një molekulë strukturore që është pjesë e indit lidhës në lëkurë, artikulacioneve, ligamenteve, tendinave dhe kockave. Vitamina C e shtuar ndihmon në formimin normal të kolagjenit për të ruajtur lëkurën e shëndetshme.

Naticol është një formë shumë e pastër e kolagjenit të tipit I që rrjedh nga peshku, efekti i të cilit është vërtetuar nga studime të ndryshme klinike. Prodhohet përmes një procesi unik që përdor hidrolizën enzimatike, duke rezultuar në një përzierje peptidesh të shkurtra që absorbohet lehtësisht.

ExceptionHyal Star është një kompleks i acidit hialuronik me spektër të plotë, që përmban një sërë llojesh të acidit hialuronik me gjatësi të ndryshme që punojnë së bashku në mënyrë sinergjike. ExceptionHyal Star zvogëlon thellësinë dhe madhësinë e rrudhave dhe përmirëson butësinë dhe elasticitetin e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merret 1 deri në 2 bustina në ditë. Përzieni përmbajtjen e saj në lëng frutash, kafe, supë, pije të tjera, kos apo smoothie.

Ruajeni produktin në një vend të freskët (maksimum 25°C), të thatë dhe të errët.

Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Firma

Physalis

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

30

collagen hydrolysate (fish) (87.8%), vitamin C, sodium hyaluronate, acidifier: citric acid

Composition per 2 sticks:
Collagen (Naticol®)5000 mg
Hyaluronic Acid (ExceptionHYAL® Star)200 mg
Vitamin C (313%*)250 mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Physalis – Collagen Pro”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART