- 15%

Physalis – Collagen Matcha

Original price was: 5,000 Lekë.Current price is: 4,250 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Physalis – Collagen Matcha

Collagen Matcha nga Physalis është një suplement ushqimor me veprim antioksidant që ndihmon në ruajtjen e lëkurës rinore. Promovon djegien e yndyrnave, eliminimin e lëngjeve dhe funksionimin e rregullt të zorrëve.

Collagen Matcha është një përzierje e cila përgatitet menjëherë.

Kjo përzierje 3 në 1 e formuluar me çajin e shijshëm Matcha, peptidet e kolagjenit lehtësisht të absorbueshëm (me burim detar) dhe TCM (triglicerideve me zinxhir të mesëm) nga pluhuri i kokosit.

Matcha është një çaj jeshil i përzgjedhur nga Japonia. Physalis Matcha është krijuar ekskluzivisht nga gjethet e çajit të ri, të zgjedhur me dorë në mënyrë tradicionale pasi është lënë nën hije për 3 javë. Një filxhan me kolagjen matcha nuk përmban sheqer, siç është tradita e matcha-s. Është një pije e shijshme dhe delikate, e hidhur dhe shumë kremoze. Shumë e dobishme për lëkurën, i jep asaj përbërësit thelbësorë.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merret 1 bustinë Collagen Matcha në ditë.

Shtoni 1 bustinë në 150 ml qumësht (bajame, soje, tërshërë) ose ujë (të ngrohtë).

Firma

Physalis

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

12

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Physalis – Collagen Matcha”

Matcha tea, collagen peptides and TCM coconut powder.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART