- 15%

Physalis – Collagen Golden Chai

Original price was: 5,000 Lekë.Current price is: 4,250 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Physalis – Collagen Golden Chai

Collagen Golden Chai është një përzierje 3 në 1 e erëzave të shijshme Chai (shafran i Indisë, xhenxhefil, kanellë, kardamom dhe kopër), peptide kolagjeni lehtësisht të asimilueshme (me origjinë detare) dhe TCM (trigliceride me zinxhir mesatar) e kokosit.

Është një pije e shijshme kremoze me shije të plota, e cila i sjell dobi lëkurës tuaj dhe ju siguron përbërësit thelbësorë.

 • Shafrani i Indisë është i dobishëm për shëndetin e lëkurës, mbrojtjen e qelizave, sistemin nervor dhe tretjen, nyjet dhe sistemin imunitar.
 • Xhenxhefili nxit energjinë dhe vitalitetin, mbështet sistemin imunitar dhe tretjen.
 • Kanella kontribuon në stabilitetin e niveleve të sheqerit në gjak dhe në shëndetin e sistemit tretës.
 • Kardamomi ndihmon tretjen dhe sistemin imunitar.
 • Anise redukton diskomfortin intestinal.

Nuk përmban sheqer.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merret 1 bustinë në ditë. Shtoni përmbajtjen e bustinës në 200 ml qumësht (orizi, kokosi) ose tërshërë ose ujë të nxehtë.
Konsumojeni të ngrohtë ose të ftohtë, ose shtojeni në smoothie-n tuaj të preferuar.

Firma

Physalis

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

12

turmeric, ginger, cinnamon, cardamom and anise), easily absorbable peptides of collagen type I (marine origin) and coconut MCT powder (medium-term chain triglycerides).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Physalis – Collagen Golden Chai”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART