- 15%

Physalis – Collagen Coffee

4,250 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Physalis – Collagen Coffee

Collagen Coffee është një pije me kolagjen e përbërë nga 100% kafe Arabike. Kafeina natyrale nga kjo kafe kontribuon në rritjen e vigjilencës dhe përqendrimit.

Physalis Collagen Coffee është një përzierje e cila përgatitet menjëherë. Kjo përzierje 3-në-1 ka shijen e kafesë së shijshme 100% Arabike, peptideve të kolagjenit të tipit I (me origjinë detare) të absorbueshme lehtësisht dhe MCT (triglicerideve me zinxhir të mesëm) të kokosit.

Collagen Coffee është arma juaj sekrete për të kaluar ditën me energji rrezatuese!

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merret 1 bustinë Collagen Coffee në ditë. Shtoni përmbajtjen e bustinës përmbajtjen në një gotë qumësht (bimor) ose ujë të nxehtë.

Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Firma

Physalis

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

12

collagen hydrolysate type I (fish) (50%), MCT powder (MCT oil, acacia fibres) (27.5%), instant coffee powder (22.5%).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Physalis – Collagen Coffee”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART