- 15%

Physalis – Collagen Boost

4,250 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Physalis – Collagen Boost

Physalis Collagen Boost është një pije me formulën e plotë të kolagjenit – 100% i pastër i tipit I dhe II.

Physalis Collagen Boost ofron një nxitje të shtuar të kolagjenit të tipit I dhe të tipit II.

Kolagjeni është një molekulë strukturore që përbën një pjesë të indit lidhës të trupit. Tipi I gjendet kryesisht në lëkurë, kocka, tendina dhe ligamente. Lloji II i jep strukturë elastike kartilagjeve në artikulacione.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merret 1 bustinë në ditë. Shtoni përmbajtjen e bustinës në 200 ml qumësht (bimor), lëng frutash ose një pije tjetër, kos ose smoothie, duke e përzier atë.

Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Firma

Physalis

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

12 Bustina

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Physalis – Collagen Boost”

collagen hydrolysate type I (fish), native collagen type II.

Composition per 1 sachet
collagen type I hydrolysaat / hydrolysat / hydrolysate / hidrolizado / hidrolisado 9,96 g
collagen type II natief / natif / native / natives / nativo 40 mg

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART