Philps Avent – Biberon qetësues (gënjeshtar) 6-18m

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Biberon qetësues për frymëmarrje të lehtë dhe lëkurë të ndjeshme

Lejoni lëkurën e bebit tuaj të marrë frymë me biberonin qetësues Philips Avent ultra air pacifier. Me 4 hapësira për qarkullimin e ajrit dhe me një peshë të lehtë është perfekt dhe i rehatshëm për përdorim.

 • Për lëkurat delikate të bebeve
 • 6-18m
 • Nuk dëmton dhëmbët
 • Pa BPA
 • Paketim me 2 biberonë
 • Kasa sterilizuese dhe transportuese e përfshirë

Info. Shtesë

Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Forma

Biberon

Sasia

2

Ngjyra

Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Philps Avent – Biberon qetësues (gënjeshtar) 6-18m”

LART

×