Philps Avent – Biberon qetësues (gënjeshtar) 0-6m

(1 përshtypje mbi produktin)

1,000 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

 

Biberon qetësues për frymëmarrje të lehtë dhe lëkurë të ndjeshme

Lejoni lëkurën e bebit tuaj të marrë frymë me biberonin qetësues Philips Avent ultra air pacifier. Me 4 hapësira për qarkullimin e ajrit dhe me një peshë të lehtë është perfekt dhe i rehatshëm për përdorim.

 • Për lëkurat delikate të bebeve
 • 0-6m
 • Nuk dëmton dhëmbët
 • Pa BPA
 • Paketim me 2 biberonë
 • Kasa sterilizuese dhe transportuese e përfshirë
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Forma

Biberon

Sasia

2

Ngjyra

Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  50%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Philps Avent – Biberon qetësues (gënjeshtar) 0-6m
 • (blerës i verifikuar)

  Cilesia super, e vetmja gje qe u mendova dy here ishte sepse mbi cucin kishte dizajn nderkohe qe ne photo nuk duket

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART