Philips – Sami the Seal aerosol

9,300 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Sami the Seal – Compressor nebulizer system

Kompresori pediatrik Philips Respironics Sami the Seal ka formën e një foke për të tërhequr fëmijët, prindërit dhe pediatrit e tyre dhe për ta bërë më interesante terapinë me aerosol.

Për përdorim me sistemin e nebulizatorit të kompresorit Sami the Seal, maska pediatrike Tucker the Turtle është krijuar gjithashtu për të tërhequr fëmijët dhe për të mbështetur pajtueshmërinë e tyre – i vërtetuar se zvogëlon depozitimin e aerosolit brenda dhe rreth syve.

Nebulizuesi SideStream për shpërndarje të shpejtë dhe efikase të barnave.

Nebulizuesit e ripërdorshëm SideStream mund të përdoren me medikamente respiratore dhe ofrojnë shpërndarje të shpejtë dhe efikase të barnave. Siguron fluks ajri përveç atij të furnizuar nga kompresori, duke rezultuar në shpërndarje më të shpejtë të barit dhe kohë më të shkurtër trajtimi.

 • I besueshëm dhe i lehtë për t’u përdorur
 • Trajtim i shpejtë
Firma

Philips Avent

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Philips – Sami the Seal aerosol”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART