Philips Avent – Termometër ambienti dhe banje

3,100 Lekë

(Baby Bath and Room Thermometer)

SCH480/20

Përshkrimi i Produktit

Philips Avent – Baby Bath and Room Thermometer

Termometri dixhital është i përsosur për monitorimin e temperaturës në dhomën e të vegjëlve tuaj. Lexon temperaturën e dhomës dhe banjës së foshnjës në një interval matës midis 10 dhe 40°C me një saktësi (+/-0,5°C). Termometri është i papërshkueshëm nga uji deri në një thellësi prej 1.5 m dhe është në përputhje me të gjitha standardet përkatëse të sigurisë.

Dizajni i bukur i lules inkurajon fëmijën tuaj ta përdorë atë si një lodër.

Karakteristikat:

 • Monitorimi i saktë i temperaturës në dhomën dhe banjën e foshnjës
 • Përputhet me standardet përkatëse të sigurisë
 • I papërshkueshëm nga uji deri në 1,5 m
 • Gama e temperaturës: 10 deri në 40 ° C
 • Saktësi: +/- 0,5°C
0/5 (0 Reviews)
Firma

Philips Avent

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Philips Avent – Termometër ambienti dhe banje”

LART