Philips Avent – Natural Baby Bottle (0m+)

1,750 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Philips Avent – Natural Baby Bottle (0m+)

Ofron mbështetje natyrale për shkak të kokës së gjerë në formë gjoksi.
Bibeorni i gjerë në formë gjoksi promovon një kapje natyrale të ngjashme me gjoksin e nënës, duke e bërë të lehtë për fëmijën të kombinojë ushqyerjen me gji dhe shishe.

 

Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Sasia

125ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Philips Avent – Natural Baby Bottle (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART