- 10%

Philips Avent – Food processor 2-in-1

23,400 Lekë 26,000 Lekë

SCF870/22

Përshkrimi i Produktit

Philips Avent – Food processor 2-in-1

Përgatitni lehtësisht vakte ushqyese me përbërës të shëndetshëm për fëmijët tuaj me Philips Avent 2-në-1.

Së pari, gatuani me avull frutat, perimet, peshkun ose mishin dhe pastaj thjesht ktheni blenderin nga ana tjetër për të përzier gjithçka, pa kërkuar transferimin e ushqimit!

Mënyra unike e avullit për të gatuar shëndetshëm
Avullimi është një mënyrë e shëndetshme e gatimit. Teknologjia jonë unike lejon që avulli të qarkullojë nga lart poshtë, duke u siguruar që të gjithë përbërësit të jenë gatuar në mënyrë të barabartë pa zierje. Tekstrua, vlera ushqyese dhe lëngjet e gatimit ruhen për përzierje.

Nga avullimi te përzierja, të gjitha në një vend të vetëm
Ju do të gjeni gjithçka që ju nevojitet për të bërë ushqim të shëndetshëm për fëmijën tuaj në një kavanoz të vetëm. Sapo përbërësit tuaj të gatuhen në avull, gjithçka që duhet të bëni është të ngrini kavanozin, ta rrotulloni dhe ta mbyllni në vend.

 

Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Philips Avent – Food processor 2-in-1”

LART

×