Philips Avent – Enë për ruajtjen e ushqimit të freskët

1,800 Lekë

(Easy storage for fresh meals)

SCF786/02

Përshkrimi i Produktit

Philips Avent Fresh food storage 

Ruajtje e lehtë për ushqime të freskëta. Kuti mbajtëse që ndihmon në ruajtjen e plotë të ushiqmit të përgatitur. Dizenjuar për përgatitësin e ushqimit të Philips Avent 4 në 1, kjo kuti ruan vaktet e fëmijeve. Ndani, ruani, shkrini ose ngrohni pa mundim vaktet tuaja ushqyese të bebes.

 • 2 enë magazinimi të ripërdorshme një me kapacitet 120 ml dhe një 240 ml
 • Ruani madhësinë e duhur të vaktit për të voglin tuaj.
 • Projektuar për ruajtje në frigorifer ose ngrirje.
 • Mund të përdoret në furrë, mikrovalë, pjatalarëse
 • Materiali: Polipropileni
0/5 (0 Reviews)
Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Sasia

120ml, 240ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Philips Avent – Enë për ruajtjen e ushqimit të freskët”

LART