Philips Avent – Easy Sippy Cup (6m+)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Philips Avent – Easy Sippy Cup (6m+)

Zgjidhja perfekte për komoditetin e fëmijës tuaj gjatë pirjes së ujit, qumështit apo lëngjeve. Gryka e butë prej silikoni e bën pirjen e lehtë dhe me më pak pjesë siguron pastrim të lehtë të saj.

Karakteristikat :

 • Grykë silikoni e butë
 • Forma e enës së valëzuar për kapje të qëndrueshme
 • Të gjitha pjesët janë të sigurta në pjatalarëse
 • Pa BPA

ngjyra roze dhe blu

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Forma

Biberon

Sasia

200ml

Ngjyra

Blu, Lejla

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Philips Avent – Easy Sippy Cup (6m+)”

LART