Philips Avent – Audio Monitors DECT Baby Monitor

(1 përshtypje mbi produktin)

29,400 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Philips Avent – Audio Monitors DECT Baby Monitor

Monitori i ri DECT SCD570/01 Baby Monitor ofron monitorim të avancuar. Sigurimi i lidhjes më të besueshme me zërin e pastër, sensorin e temperaturës, një dritë qetësuese nate dhe ninullat për ju dhe fëmijën tuaj.

Teknologjia DECT garanton zero interferim dhe 100% privatësi
Teknologjia DECT garanton zero ndërhyrje nga çdo produkt tjetër transmetues si monitorët e tjerë të bebeve, telefonat pa tela dhe telefonat celularë. Kriptimi i të dhënave siguron një lidhje të sigurt dhe private.

Tingull i qartë i përsosur falë teknologjisë DECT
Dëgjoni çdo nënqeshje të vogël, gurgullimë dhe lemzë me qartësi të përsosur. Teknologjia DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunications) ofron tingull me cilësi të lartë dhe të pastër, në mënyrë që të mund ta dëgjoni fëmijën tuaj gjatë gjithë kohës.

Energy-saving Smart ECO mode
Rrit jetëgjatësinë e baterisë. Sa më afër të jeni me fëmijën tuaj, aq më pak energji nevojitet për një lidhje të përsosur.

Dritat e nivelit të zërit tregojnë nëse fëmija bën zhurmë
Dritat aktivizohen për të treguar nivelin e zërit në dhomën e foshnjës tuaj, edhe kur njësia e prindërve është e çaktivizuar.

Monitoroni temperaturën në dhomën e foshnjës tuaj
Sensori i temperaturës me alarm të personalizuar ju lejon të monitoroni klimën në dhomën e foshnjës tuaj. Një sensor i personalizuar i temperaturës do t’ju njoftojë menjëherë, nëpërmjet ekranit dixhital në njësinë e prindërve, nëse klima në dhomën e foshnjës tuaj ndryshon.

Dritë nate dhe ninulla për të qetësuar të voglin tuaj
Nuk ka asgjë si një ninullë e butë dhe një shkëlqim i ngrohtë i qetë i një drite nate për të qetësuar një fëmijë të shqetësuar. Nga çdo dhomë në shtëpi, ju mund të zgjidhni një nga pesë meloditë relaksuese dhe të ndizni dritën e natës, duke e ndihmuar fëmijën tuaj të fle brenda një kohe të shkurtër.

Qëndroni të lidhur me fëmijën
Ndonjëherë gjithçka që fëmija juaj ka nevojë është tingulli qetësues i zërit tuaj. Me një klikim të kësaj veçorie thelbësore, ju mund të lidheni me fëmijën tuaj nga kudo rreth shtëpisë.

 

Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Philips Avent – Audio Monitors DECT Baby Monitor
 • Anxhela A.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART