Philips Avent – Anti-Colic Bottle (3m+)

1,100 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Philips Avent – Anti-Colic Bottle (3m+)

Valvula AirFree ndihmon fëmijën tuaj të shmangë gëlltitjen e ajrit nga shishja. Dizajni i veçantë i valvulave shmang problemet e zakonshme të ushqyerjes si dhimbje barku dhe gazrat. Një sistem i veçantë kundër dhimbjeve të barkut dhe shqetësimeve. Studimet klinike kanë treguar se shishja Philips Avent parandalon ftohjet dhe shqetësimet. Për shkak të modelit të veçantë, asnjë vakum nuk formohet brenda gjirit gjatë ushqyerjes, dhe qumështi shpërndahet në mënyrë të barabartë. Kjo shmang dhimbjen e barkut dhe fryrjen.

Jashtëzakonisht e lehtë për tu pastruar falë qafës së gjerë të shishesdhe disa pjesëve të saj.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Philips Avent

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

330ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Philips Avent – Anti-Colic Bottle (3m+)”

LART