Philips Avent – 2-in-1 Thermo Pads

3,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Philips Avent – 2-in-1 Thermo Pads

Fasha termike 2 në 1 nga Philips Avent ndihmon për të stimuluar dhe qetësuar procesin e gjidhënies. Stimulon rrjedhjen e qumështit të gjirit përpara ushqyerjes.

Përdorimi i ftohtë rekomandohet për të qetësuar gjoksin e lënduar ose të fryrë. Mbajeni në frigorifer ose ngrirës. Përdoreni gjithmonë me mbështjellëse. Përdorimi i ngrohtë rekomandohet për të stimuluar rrjedhjen e qumështit para ushqyerjes me gji. Lagni lehtë mbështjellëset, pasi nxehtësia dhe lagështia jep një ndjesi shtesë komoditeti dhe ndihmon stimulimin. Ngrojeni fashën termike në ujë të nxehtë për 10 minuta.

Zhvilluar nga ekspertë të ushqyerjes me gji dhe dizenjuar në formën e gjirit të nënës. Paketimi përmban dy fasha dhe dy mbështjellëse të buta të rehatshme në lëkurë, me përmasat: 175x175x40 mm.

Firma

Philips Avent

Mosha

Të gjithë

Forma

Kupeta silikoni

Sasia

2 copë

Thermal Pad

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Philips Avent – 2-in-1 Thermo Pads”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART