Pharmatheiss – Serum stimulues i rritjes së qerpikëve

(2 përshtypje mbi produktin)

2,990 Lekë

(Pharmatheiss Eyelash Booster Stimulator Elixir 2,7ml)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Serum stimulues qerpikësh

Kombinimi i një kompleksi përbërësish aktivë, Hyaluron dhe Pantenol ushqen rrënjët e qerpikëve, shkakton një zgjatje të fazës së rritjes së qimëve dhe një ngadalësim të procesit të humbjes së qimeve.

 • Stimulon rritjen natyrale të qerpikëve
 • Zgjat dhe forcon qerpikët
 • Për qerpikë të bukur dhe natyralë

Pajtueshmëria e lëkurës e vërtetuar dermatologjikisht.

 • Pa prostaglandina
 • Nuk ka aroma
 • Nuk përmban paraben
 • Nuk ka silikonet

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni serumin një herë në ditë. Preferohet në darkë pas larjes së fytyrës dhe zonës së syve. Aplikojeni në qerpikët e sipërm afër rrënjës së tyre. Mjafton një kalim i furçës.

Ky serum mund të aplikohet dhe tek vetullat. Për një rritje maksimale aplikoni serumin çdo ditë për një periudhë 6-8 javë. Sapo të arrihet rezultati i dëshiruar mund ta reduktoni përdorimin në 1-2 herë në javë.

Firma

Pharmatheiss

Mosha

Të gjithë

Sasia

2.7ml

INCI formula: Aqua, methylpropane-diol, glycerin, zinc PCA, caffeine, biotinoyl tripeptide-1, sodium hyaluronate, caprylyl glycol, phenylpropanol, hydroxypropyl menthyl-cellulose, arginine, panthenol.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Pharmatheiss – Serum stimulues i rritjes së qerpikëve
 • Egla G.

  Super e kenaqur!!! ????

 • Arba C. (blerës i verifikuar)

  Permiresimi te dukshme ne gjatesine dhe dendesine e qerpikeve ne 2-3 jave perdorim.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART