Pharmatheiss – Redupetin krem

(2 përshtypje mbi produktin)

1,390 Lekë

Krem specifik për reduktimin e njollave të moshës dhe njollave të pa dëshiruara në lëkurë.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Redupetin, krem specifik për reduktimin e njollave të moshës dhe njollave të pa dëshiruara në lëkurë!

Ajo vepron intensivisht kundër zonave të errëta në lëkurë, në njollat e moshës dhe lëkurë të hiperpigmentuar.

Rezultati: Ushqen intensivisht lëkurën dhe zbeh pigmentet. Pamja e lëkurës është e njëtrajtshme dhe lëkura e ushqyer.

Redupetin krem përmban ekstrakt të Lepidium sativum Sprout që vepron drejtpërdrejt në njollat ​​e plakjes pa zbardhur lëkurën përreth, rregullon mbiprodhimin e melaninës, dhe në kombinim me izoflavonet e sojës ka efekte anti-inflamatore dhe antioksidante.

Për heqjen më të shpejtë të qelizave të lëkurës dhe stimulimin e formimit të qelizave të reja, shtohet acidi salicilik, i cili vjen në një formë të kapsuluar për të zvogëluar mundësinë e acarimit të lëkurës. Acidet frutore kanë efektin e depigmentimit, përmirësojnë strukturën e lëkurës, rrisin rigjenerimin e qelizave, heqin butësisht shtresën e vjetër sipërfaqësore në lëkurë për të siguruar një pamje të qartë.

 • Produkt i testuar dermatologjik që falë përbërësve të tij arrin ti reduktoje njollat në lëkurë.
 • Pa parabene, parafinë dhe vajra silikoni, kompleks PEG dhe ngjyrues.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni në mbrëmje në zonat e prekura të fytyrës, qafës, dekoltesë dhe duarve. Përdoreni kremin për minimumi 4 javë.

Firma

Pharmatheiss

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

20ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Pharmatheiss – Redupetin krem
 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  E kam perdorur per main shume efektiv per njollat e moshes

 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  E kam perdorur per mamin shume efektiv per njollat e moshes

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART