Pharmatheiss – Pharma Hyaluron Stimulues i volumit të buzëve

(3 përshtypje mbi produktin)

990 Lekë

(Pharma Hyaluron Volume Lip Booster 7 ml)

Përshkrimi i Produktit

Gjatë viteve, zona e butë dhe e ndjeshme e buzëve është veçanërisht e prekur. Me kalimin e kohës në buzë shfaqen rrudha të vogla.

Hyaluron Volume Lip Booster ju jep buzevë një pamje më të plotë dhe joshëse. Kombinimi i acidt hialuronik dhe lipideve të kombinuara për kujdesin e lëkurës siguron buzë të buta, vëllim të shumëfishtë dhe kujdes afatgjatë. Buzët kanë një shkëlqim të lehtë dhe ton delikat.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni të paktën 2 herë në ditë me ndihmën e sfungjerit të vogël.

2 nuanca: Rose dhe Marsala

Info. Shtesë

Firma

Pharmatheiss

Mosha

Të gjithë

Nuanca

Marsala, Rose

Pështypjet mbi produktin
 • 3.33
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  67%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  33%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Pharmatheiss – Pharma Hyaluron Stimulues i volumit të buzëve
 • Migela B. (blerës i verifikuar)

  Jep efekt plumping tek buzet. Jo aq hidratues sa do preferoja.

 • Erjon I. (blerës i verifikuar)

  Hidratues mesatar, e jep efektin plumping ne buze

 • Soni I. (blerës i verifikuar)

  Vetem efekt hidratues pak, mos harxhoni leke kot

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART