Pharmatheiss – Mascara MED XL

(1 përshtypje mbi produktin)

1,480 Lekë

Për vëllim më të madh dhe qerpikë më të gjatë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Mascara MED XL Volume

Për vëllim më të madh dhe qerpikë më të gjatë

 • Qerpikë intensiv dhe me ngjyrë të zezë përmes formulës XL volume.
 • Stimulon rritjen e qerpikut, falë acidit hyaluronik.
 • Qerpikët e depigmentuar gradualisht errësohen

Shënim: Lyerja e qerpikëve sugjerohet të fillohet nga poshtë qerpikut deri lart, me lëvizje zigzage.
Për stimulimin e rritjes së qerpikëve të rinj duhet të përdoret rregullisht, çdo ditë.

Firma

Pharmatheiss

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Pharmatheiss – Mascara MED XL
 • Silva L.

  Me pelqen se ka efekt te dukshem por hiqet kollaj

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART