Pharmatheiss – Olivenol, krem për duart

780 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pharmatheis Olivenol Krem për duart

Olivenol krem duarsh përbëhet nga vaji i ullirit me ekstrakt të pastër dhe nga vaji jojoba.

Mbron lëkuren nga tharja duke e lënë të butë dhe të lëmuar.

 • E testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Sipas nevojës mund të aplikohet disa herë në ditë.

 

Firma

Pharmatheiss

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Aqua, Olea Europea, Fruit Oil, Sodium Cetearyl, Caprylyl Glycol, Helianthus Annuus Seeds, Phenylpropanol, Limonene, Eugenol, Benzyl Salicylate, Cetearyl Alcohol, Olus Oil, Parfum…

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmatheiss – Olivenol, krem për duart”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART