Zbritje

Pharmasept – Xhel larës për flokët dhe trupin

(1 përshtypje mbi produktin)

1,258 Lekë1,972 Lekë

(Baby Mild Bath)

Përshkrimi i Produktit

Xhel larës ekstremisht i butë për trupin dhe flokët, pa sapun

Me përmbajtje natyrale, agjentë hidratues dhe vitamina (Tërshërë, Kalendula, Pro-vitaminë B5) hidraton dhe mbron lëkurat ekstremisht të ndjeshme të bebeve dhe fëmijëve duke parandaluar infeksionet dhe irritimet (Bisabolol). Me pH 7, parfum hipoalergjik është zgjidhja ideale për përkujdesjen e përditshme për fëmijët tuaj.

 • Nuk djeg sytë
 • I përshtatshëm për përdorim të perditshem
 • Nuk than dhe nuk irriton lëkurën
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Pharmasept

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

500ml, 1000ml

AQUA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, TEA LAURYL SULFATE, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM LAUROAMPHOACETATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, POLYQUATERNIUM-7, GLYCERIN, PANTHENOL, BISABOLOL, LINOLEIC ACID, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT, LACTIC ACID, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, POLYSORBATE 20, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE, PHENYLPROPANOL, PARFUM, SODIUM CHLORIDE.

ALLERGENS FREE
PARABENS FREE
SOAP FREE
COLORANT FREE

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Pharmasept – Xhel larës për flokët dhe trupin
 • Margarita N. (blerës i verifikuar)

  Butesi dhe arome fantastike

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART