- 15%

Pharmasept – X-Lice Cologne, locion pa parfum kundër parazitëve

1,063 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Locion pa parfum kundër parazitëve për përdorim të përditshëm.

Me vajra natyrale esenciale për zhdukjen e parazitëve (livando, eukalipt, citronella, Tea tree oil) dhe proteina mëndafshi për kujdesin dhe ushqyerjen e flokëve.

Largon parazitët, ndalon riprodhimin dhe përhapjen nga personi në person. Zbut lëkurën e kokës falë Aloe Verës, Alantoinës dhe ekstraktit të kamomilit. Ka një aromë të këndshme dhe nuk i yndyros flokët.

I testuar dermatologjikisht. I përshtatshëm për fëmijët mbi 2 vjeç.

Përdorimi: Aplikojeni produktin në flokë të thatë e të pastër, afër skalpit, duke nisur nga qafa dhe pjesa prapa veshit. Për të rriturit deri në 9 spray për aplikim. Për fëmijët nga 2 deri në 11 vjeç, 4 spray për aplikim. Produkti zakonisht aplikohet një herë në ditë. Aplikimi duhet të përsëritet pas larjes së flokëve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pharmasept

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmasept – X-Lice Cologne, locion pa parfum kundër parazitëve”

LART