- 20%

Pharmasept – Soft Wipes

384 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pharmasept Soft Wipes

Peceta të buta për fëmijë, pa alkool, ideale për pastrimin e trupit dhe fytyrës së foshnjës.

Të pasura me ekstrakte me origjinë bimore, ideale për kujdesin e lëkurës së ndjeshme të foshnjës.

 • Veprim hidratues dhe qetësues.
 • Vitamina E, ekstrakti i Aloe Verës, Allantoina, Provitamina B5 dhe vaji i kamomilit, sigurojnë veprim hidratues dhe të butë qetësues për lëkurën e ndjeshme të foshnjës, duke e lënë atë të lëmuar.
 • Ideale për tu marrë me vete
 • Me dizajn me mbyllje të dyfishtë për t’i mbajtur pecetat të lagështa.
 • Pa alkool
 • Testuar dermatologjikisht

 Udhëzime mbi përdorimin 

Përdorni peceta për të pastruar fytyrën dhe duart.
Pas përdorimit, mbylleni me kujdes paketimin për t’i mbajtur të lagështa pecetat.
Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Pharmasept

Mosha

Fëmijë

Sasia

30

AQUA (WATER), GLYCERIN, PANTHENOL, ALOE BARBADENSIS EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA EXTRACT, ALLANTOIN, PHENOXYETHANOL,SODIUM BENZOATE, PARFUM, LAURYL GLUCOSIDE, BENZOIC ACID, PEG-12 DIMETHICONE, DISODIUM EDTA, DEHYDROACETIC ACID, BENZALKONIUM CHLORIDE, TOCOPHERYL ACETATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmasept – Soft Wipes”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART