- 20%

Pharmasept – Peceta për pastrimin e syve dhe qepallave

(2 përshtypje mbi produktin)

776 Lekë

(Purified eye wipes)

Përshkrimi i Produktit

Pharmasept – Peceta për pastrimin e syve dhe qepallave 

Peceta sterile për pastrimin e zonës së syve dhe qepallat. Të pasuruara me kamomil & glicerinë, janë ideale për pastrim të butë të qepallave dhe qerpikëve.

I përshtatshëm për foshnje dhe fëmijë.

 • Teksture e veçantë e teknologjisë së re.
 • Rregulluar sipas pH e lotëve.
 • I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
 • Pa shpëlarje
 • Produkt hipoallergjik
 • Testuar oftalmologjikisht
 • Pa aromë
 • Pa konservantë

Udhëzime mbi përdorimin

Kujdesuni që të pastroni midis qerpikëve dhe qosheve të qepallës. Përdorni pecetat vetëm një herë dhe një pecete të veçantë për secilin sy. Përsëriteni aq shpesh sa është e nevojshme.

Firma

Pharmasept

Mosha

Fëmijë

Sasia

10

Water (Aqua), Polysorbate 20, Disodium Phosphate, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Sodium Phosphate, PVP, Disodium EDTA, Chamomilla Recutita (Matricarla) Flower Extract, Glycerin, Capric Triglyceride, Tocopherol.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Pharmasept – Peceta për pastrimin e syve dhe qepallave
 • Megi T. (blerës i verifikuar)

  Peceta shume te mira per pastrimin e syve tek bebat. Ka parandaluar/qetesuar disa here infeksionin e syve tek femijet e mi.

 • Anxhela A.

  Super te mira

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART