- 15%

Pharmasept – Liquid Powder

(1 përshtypje mbi produktin)

1,292 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Pharmasept – Liquid Powder

Krem trupi që shërben si pudër natyrale për përkujdesje ditore dhe qetësim të lëkurës së bebes suaj.

Ideale për tu  për përdorim në zonat më të shëndetëshme, në pjsën e brendshme të kofshëve dhe zonës së pelenave.

Për shkak të teksturës së tij të lëngshme mbron lëkurë dhe  është i sigurt për t’u përdorur si një alternativë ndaj pudrave të thata.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në lëkurë të thatë dhe aplikojeni duke përdorur lëvizje të buta.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pharmasept

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

AQUA, TAPIOCA STARCH, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SORBITAN OLIVATE, CETEARYL OLIVATE, CETEARYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, OLUS OIL, CETYL PALMITATE, SORBITAN PALMITATE, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, PARFUM, PERSEA GRATISSIMA OIL, CAPRYLYL GLYCOL, TRIETHYL CITRATE, PHENOXYETHANOL, XANTHAN GUM, SODIUM BENZOATE, BENZOIC ACID, BISABOLOL, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL, CAMELINA SATIVA SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, LAVANDULA HYBRIDA OIL, AZULENE, CITRIC ACID.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Pharmasept – Liquid Powder
 • Valbona K. (blerës i verifikuar)

  Super..

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART