- 15%

Pharmasept – Kid Soft Hair Shampoo

1,063 Lekë

(Kid Soft Hair Shampoo)

Përshkrimi i Produktit

Shampo për përdorim të përditshëm për fëmijë me përbërës natyralë, për flokë që krihen lehtë.

I pasur me përbërës bimorë që u japin hidratim, vitalitet dhe shkëlqim flokëve. Kujdeset dhe ushqen flokët duke u dhënë shkëlqim dhe volum falë fosfolipideve dhe proteinave të mëndafshit.

Hidraton dhe qetëson lëkurën e kokës nga acarimet falë Pro-vitaminës B5 dhe ekstraktit të kamomilit.

 • Ka aromë neutrale, i përshtatshëm për vajzat dhe djemtë
 • Pa SLES/SLS
 • E testuar oftalmologjikisht dhe dermatologjikisht
 • Pa paraben, pa vajra minerale, pa sapun, pa silikon.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Pharmasept

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

300ml

AQUA (WATER), DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE,
PANTHENOL, SODIUM BIS-HYDROXYETHYLGLYCINATE COCO-GLUCOSIDES CROSSPOLYMER,
COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE-FATTY ACID, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, LAURYL GLYCOSIDE, POLYQUARTENIUM 79, SODIUM LAURYLGLUCOSIDES HYDROXYPROPYLSULFONATE, COCO GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, COCAMIDOPROPYL PG-DIMONIUM CHLORIDE PHOSPHATE, PARFUM, BENZYL ALCOHOL, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, PROPYLENE GLYCOL, HYDROLYSED SILK, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, LACTIC ACID.

MINERALS FREE
PARABENS FREE
SOAP FREE
SULFATES FREE
SLES/SLS FREE
SILICONE FREE

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmasept – Kid Soft Hair Shampoo”

LART