- 15%

Pharmasept – Kid Soft Bath, xhel larës antialergjik

1,420 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Xhel larës antialergjik për trupin dhe zonat intime, ideal për përdorim të përditshëm.

Me agjentë të butë pastrimi për të larguar papastërtitë dhe aromat e pakëndshme pa e tharë ose irrituar lëkurës. Pa SLS/SLES.

 • Përforcon barrierën hidrolipidike të lëkurës.
 • Hidraton dhe ruan lagështinë duke parandaluar simptomat e tharjes falë Omega-3 & Omega-6 dhe Pro-vitaminës B5.
 • Siguron efekt antibakterial dhe qetësues falë Bisabololit, ekstraktit të kamomilit dhe Aloe Verës
 • Antialergjik, i përshtatshëm për lëkura të ndjeshme
 • I testuar klinikisht

Pa alergjene, pa paraben, pa sapun, pa sulfate.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Pharmasept

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

500ml

AQUA, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, SODIUM CHLORIDE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, COCAMIDOPROPYL PG-DIMONIUM CHLORIDE PHOSPHATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, PARFUM,TRIETHYL CITRATE, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, GLYCERIN, PANTHENOL, GLYCERYL UNDECYLENATE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, POLYQUATERNIUM-22, POLYSORBATE 20, GLYCERYL CAPRYLATE, BENZOIC ACID, LINOLEIC ACID, CITRIC ACID, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, BISABOLOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE.

ALLERGENES FREE
PARABENS FREE
SULFATES FREE
SOAP FREE
SLES/SLS FREE

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Pharmasept – Kid Soft Bath, xhel larës antialergjik”

LART